Restaurace Talíř

Featured - slides

Restaurace Talíř

Content Blocks

Spojili jsme styl servírování tapas a tradiční českou kuchyni do unikátního konceptu restaurace TalířUžijte si skvělé chutě naší kuchyně ve výjimečném prostředí naší restaurace přímo na Václavském náměstí. Restaurace disponuje 130 místy k sezení ve dvou podlažích otevřených do společného prostoru s výhledem na ruch Václavského náměstí. Každý veřer se po 20:00 hodině mění ve stylový bar, kde si hosté mohou až do půlnoci vychutnat české a barové tapas a široký výběr drinků, koktejlů a kvalitních českých vín při poslechu živých DJ setů nebo menších live bandů.

Snídaně od 7:00 do 11:00
Denní degustační menu od 12:00 do 14:00
DJs a live bandy: od středy do soboty od 23:00
Bar: 24/7 
Rezervace na tel.: +420 608 022 661

Snídaně All You Can Eat

V restauraci Talíř pro vás servírujeme bohatou snídani formou bufetu all you can eat. 

Více

Zážitkové degustační menu  

V restauraci Talíř navržené oceňovanými českými architekty si vychutnáte všechny populární chutě české kuchyně během jednoho večera. Na degustačních talířích vám postupně budeme servírovat tradiční české předkrmy, polévky, hlavní chody a dezerty a to vše s neomezenou konzumací vybraných nealkoholických nápojů, českých a moravských vín a točeného piva Pilsner Urquell.

Suroviny, které používáme, pocházejí z bio chovů od českých farmářů, což zaručuje vynikající kvalitu a čerstvost pokrmů. Kombinujeme tradici s moderním designem, což vytváří unikátní atmosféru restaurace Talíř.

Naši kuchaři připravují pokrmy v otevřené kuchyni, kterou najdete v přízemí restaurace. Její součástí je moderní a stylový bar. Návštěva restaurace Talíř pro vás bude nejen chuťovým, ale také vizuálním zážitkem.

Vyberte si z 3 až 7-chodového degustačního menu zde

Menu á la carte

V restauraci Talíř jsme spojili chutě české kuchyně a styl servírování tapas do unikátního konceptu. Menu pro vás připravil šéfkuchař Petr Špejzl, který ve svých receptech kombinuje tradiční kuchařské umění a moderní kulinářské techniky.

Více

Nápojový lístek

Nabídku tapas restaurace jsme doplnili o široký sortiment nealkoholických nápojů, světových vín, čepovaného piva a originálních koktejlů. Na našem baru nabízíme 25 drůhů ginu a 5 druhů toniku. U nás si tedy můžete být jisti, že dostanete svůj oblíbený GIN TONIK.

Nápojový lístek naleznete zde

KALENDÁŘ AKCÍ 

V restauraci Talíř se pořád něco děje.  Od pondělí do soboty od 21:00 se také můžete těšit na živé DJs a malé live bandy.

Aby vám neutekly žádné novinky, sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

 


 

Banners

3 důvody proč se ubytovat u nás


Luxusní designové pokoje


Pytloun Sky Bar & Restaurant Praha na střešní terase


Hotel v samém centru Prahy na Václavském náměstí

Speciální nabídky