Featured - slides

Content Blocks

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je situován na střeše hotelu a nabízí jedinečný zážitek ve vyšších sférách. S rozlohou až 150 metrů čtverečních naleznete exkluzivní prostředí s nádherným výhledem na Pražský hrad, Františkánskou zahradu, Václavské náměstí a panorama celé Prahy.

Přijďte si vychutnat neopakovatelnou atmosféru venkovního prostoru, který je vybaven pohodlným sezením se slunečníky a designem v lounge stylu. S kapacitou 70 míst k sezení a dalšími 70 místy k stání, jsme ideálním místem pro relaxaci, oslavu nebo setkání s přáteli.

Zažijte prvotřídní gastronomii, panoramatické výhledy a nepřekonatelnou atmosféru našeho Pytloun Sky Baru & Restaurantu Prague.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Více

MENU Á LA CARTE

Naše skvěle vyškolená barová parta připravuje signature koktejly, které vás okouzlí svou kreativitou a vynikající chutí. Navíc si můžete dopřát bohaté snídaně a vychutnat si českou kuchyni, která zahrnuje širokou škálu lahůdek.

Menu

Živá hudba 

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je otevřenod 8:00 do půlnoci, abyste si mohli užít naši nabídku po celý den. Během večerních hodin organizujeme živá hudební vystoupení, která vytvářejí úžasnou atmosféru a dodávají střešnímu prostoru energii.

VAŠE NEZAPOMENUTELNÁ PRIVÁTNÍ AKCE

Pokud hledáte místo pro soukromou akci, Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je k dispozici k pronájmu. Bez ohledu na to, zda plánujete firemní akci, svatbu, zásnuby nebo romantický večer s výhledem, naše střecha nabízí nezapomenutelné prostředí a živou hudbu, která dodá vaší akci zvláštní kouzlo.

V případě zájmu o pronájem, prosíme kontaktujte naší Event koordinátorku: event.coordinator@pytloun-hotels.cz

Banners

3 důvody proč se ubytovat u nás


Luxusní designové pokoje


Pytloun Sky Bar & Restaurant Praha na střešní terase


Hotel v samém centru Prahy na Václavském náměstí

Speciální nabídky