Aktuality

Říjen 2022

DIY - ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU SNÍDANÍ

Rozšířili jsme pro Vás nabídku sortimentu na snídaních a to o další sladkou pochoutku. 

K nabídce "Do it yourself", kde pro Vás máme čerstvý fresh, vařená vejce a nebo taky nabídka sladkých kaší, jsme nově přidali také vafle. 

Tuto belgickou pochoutku si můžete sami připřavit na všech našich hotelech v Liberci, Praze, Harrachově i v Chomutově. 

Přejeme Vám dobrou chuť a těšíme se na Vás! 



Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Červen 2022

Společenské hry pro hotelové hosty zdarma

Objevte rozšířený soubor společenských her a vymažte nudu ze svého slovníku! Game set má k dispozici více variant her pro hráče různého věku a zaručí tak dlouhé hodiny skvělé zábavy. 

 


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Akční koktejly na květen á 149,- Kč

K slunným jarním a letním měsícům patří neodmyslitelně koktejl Aperol Spritz a Mimosa. Navštivte náš bar a zpříjemníte si svůj pobyt v Praze.


Duben 2022

Medailonek Tomáše Doležala, Ředitele hotelu

Už od útlého věku měl možnost cestovat po celém světě jako turista a vybudovat si tak vztah s hotely a celkově se službami, které mohou hotely poskytovat. Během cestování ho vždy zajímá tamní kultura, zvyky, ale i kuchyně či zábava. Přesto, že je původem z Brna, v Praze se vyzná jako místní a rád se s návštěvníky podělí o tipy na zajímavá místa. V hotelnictví začal pracovat už od střední školy a v průběhu navazujícího studia na vysoké škole si získal potřebné vzdělání a zkušenosti, které dennodenně uplatňuje. Prošel si různými manažerskými pozicemi a po dostudování magisterského studia vyhledal práci v hotelové síti PYTLOUN HOTELS. Nedokáže si představit život bez pohybu, a proto ve volném čase rád nasadí kolečkové brusle, odcestuje do hor na lyže a nebo navštíví posilovnu. Společně s jeho přáteli vyrazí po práci na procházku a pozná tak další zákoutí, které dosud neměl možnost poznat.


Prosinec 2021

 

 


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červenec 2020

Jsme součástí speciálního programu  hlavního města Prahy "V Praze jako doma".

Za noc v našem hotelu získáte body, které přeměňujete na vstupy do partnerských míst a institucí nebo za služby průvodců.

Neváhejte a dozvěte se více na ZDE

Made with by Bookassist

Online rezervace