Aktuality

Duben 2021

Medailonek Markéty Charouzové, ředitelky hotelu

První část svého života strávila cestováním po světě a navštívila desítky, možná i stovky hotelů jako host. Teď je na Vaší straně, na straně hostů a přesně ví, jak se o Vás postarat tak, aby každé Vaše přání bylo splněno a každý sebemenší problém vyřešen k Vaší spokojenosti. Její přání je, aby se k nám hosté rádi vraceli. Její práce je pro ní radost a každé ráno se těší, že pozná nové lidi z celého světa, ze kterých se někdy stanou její přátele na celý život. Mluví anglicky, německy a rusky a to jí usnadňuje komunikaci s Vámi. Ve svém volném čase jezdí na kole, cvičí jógu a hraje golf a tenis. Stále miluje cestování a z každého navštíveného města si vždy přiveze hrneček Starbucks do její úžasné sbírky, která v tuto chvíli čítá krásných barevných 221 hrnků.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červenec 2020

Jsme součástí speciálního programu  hlavního města Prahy "V Praze jako doma".

Za noc v našem hotelu získáte body, které přeměňujete na vstupy do partnerských míst a institucí nebo za služby průvodců.

Neváhejte a dozvěte se více na ZDE

Made with by Bookassist

Online rezervace